פייזר בקהילה

חברים לרפואה

במציאות חיינו, שבה יש מי שנאלצים לבחור בין תרופות ובין אוכל, שיתוף הפעולה של פייזר עם חברים לרפואה נראה לנו הכרחי, לא פחות.

חזון התוכנית

הכל התחיל בילדה קטנה אחת שסבלה מסרטן נדיר ברחם. הרופא שלה חשב שיש סיכוי שתרופה שלנו תוכל להאריך את חייה בעוד כמה חודשים, שאולי תצליח לחגוג בת מצווה, וגייס את חברים לרפואה למשימה. מאז אותו יום אנחנו חברים של "חברים". את חייה של הילדה הצליחה התרופה שלנו להאריך בארבע שנים כמעט. עליה ניתן בהחלט לומר שבמותה ציוותה את החיים לעוד הרבה מאוד אנשים. בזכותה התחילה פייזר ישראל את מסורת התרומות לחברים לרפואה.

פייזר תורמת לחברים תרופות מצילות חיים, תרופות המשפרות איכות חיים, ותומכת במימון ההשתתפות העצמית של חלשים ונזקקים.

קישורים:

http://www.haverim.org.il

הלפי

עד ש"הלפי" הגיעה אלינו, לא ידענו עד כמה אנחנו צריכים אותה. אחרי שנים של התנדבויות ארוכות טווח, מחייבות, כאלה ש(בואו נודה על האמת) קשה להחזיק בהן מעמד, הגיעה הזדמנות מופלאה לעשות טוב באופן פשוט וקל. יש זמן? עושים. נמצאים בסביבה? מטים שכם, ועל הדרך תומכים גם במיזם חברתי מעורר השראה שהקימו שתי נשים צעירות ומוכשרות.

פייזר הצטרפה להלפי בספטמבר 2017 ומאז אנחנו לא מפסיקים לעשות טוב: בשלוש שנים של פעילות התנדבו העובדים ב 983 שעות התנדבות בהן סייעו לכ-1150 אנשים, נשים, קשישים, בני נוער, בעלי מוגבלויות, משפחות קשות יום ועוד.

קישורים:

הלפי - פייזר