צור קשרהצהרת נגישותמדיניות Cookiesמדיניות פרטיות
תנאי שימוש
צור קשר
לאתר המשרות
פייזר לבריאות דף הביתאודות פייזרפייזר לבריאות
ברוכים הבאים לפורטל הייעודי למגזר החרדי 
חברת פייזר מבינה כי קיימים במגזר החרדי שלל גוונים, עדות, חסידויות וזרמים. כדי לאפשר לכלל המגזר להיחשף למידע החשוב, הוחלט בהנהלת פייזר ישראל להשיק פורטל תוכן ייעודי למגזר החרדי. הפלטפורמה מרכזת את המידע במקום אחד באופן כזה שיוכל להיות גלוי דרך הסינונים השונים.
הפורטל יתעדכן מעת לעת בכתבות תוכן מעשירות, ראיונות, פודקסטים, סרטונים, מידע רפואי אודות מחלות ודרכי טיפול לשיפור והארכת חיים. השקת הפורטל מהווה נדבך נוסף במאמציה של פייזר להעמיק את החיבור של החברה עם הקהל החרדי ולהעניק לו את כל המידע לבריאות.
לחברת פייזר ישראל יש חיבור חזק וארוך שנים עם המגזר החרדי. היא פועלת רבות להנגשת מידע רפואי בקהילה ומשתפת פעולה עם גופים חרדים.
פייזר ישראל פועלת להעלאת מודעות למחלות שונות ולדרכי הטיפול בהן גם על ידי הנגשת מידע המותאם לציבור החרדי. מאמצים אלה זכו להצלחה רבה, היענות, תהודה וברכות על היוזמה והמאמץ.
חברת פייזר מבינה כי קיימים במגזר החרדי שלל גוונים, עדות, חסידויות וזרמים. כדי לאפשר לכלל המגזר להיחשף למידע החשוב, הוחלט בהנהלת פייזר ישראל להשיק פורטל תוכן ייעודי למגזר החרדי. הפלטפורמה מרכזת את המידע במקום אחד באופן כזה שיוכל להיות גלוי דרך הסינונים השונים.
הפורטל יתעדכן מעת לעת בכתבות תוכן מעשירות, ראיונות, פודקסטים, סרטונים, מידע רפואי אודות מחלות ודרכי טיפול לשיפור והארכת חיים. השקת הפורטל מהווה נדבך נוסף במאמציה של פייזר להעמיק את החיבור של החברה עם הקהל החרדי ולהעניק לו את כל המידע לבריאות. 
אם היינו נשאלים לפני שנתיים אילו חברות תרופות אנחנו מכירים, רובינו היינו מצליחים להיזכר אחרי מחשבה רבה בשם של חברה אחת, אולי שתיים. אבל בימים אלה, אנחנו מדברים ומתפללים על הבריאות שלנו יותר מתמיד, ויודעים להעריך כל רגע שאנו ב"ה בריאים ושלמים, טועמים, מריחים ונושמים כמעט בלי להרגיש.
מעטים יודעים כי מעבר למחקר ופיתוח תרופות, אחת ממשימותיה של חברת פייזר היא לסייע למטופלים ברחבי העולם לצמצם את פערי הידע הרפואי שלהם. זאת לאור העובדה ש-90% מהאנשים המבוגרים מתקשים להבין ולהשתמש במידע רפואי כשהוא כולל מושגים שאינם מוכרים או מושגים מורכבים ומקצועיים.
חברת פייזר יוזמת תכניות שונות ברחבי העולם שמטרתן לשפר את היכולת של הציבור להבין טוב יותר נושאים רפואיים בבחינת "ניתנה רשות לרופא לרפא". באופן זה, כך מקווה החברה, יוכלו בעז"ה מטופלים ויקיריהם להרגיש בטוחים יותר כשהם צריכים לקבל החלטות שעשויות להשפיע להם על הבריאות, כמו למשל נטילת תרופות או קבלת חיסונים. אחת מתוכניות אלה היא פורטל המידע הייחודי למגזר החרדי שהוקם לאחרונה בישראל.
לצד המידע המקצועי המיועד לצוותים רפואיים בלבד, אפשר למצוא בפורטל אזור המיועד לקהל הרחב. אנשים הרוצים ללמוד על תחומים רפואיים שונים יכולים למצוא בפורטל מידע על מגוון מחלות ומצבים רפואיים. המידע כתוב בשפה ברורה ופשוטה, המתאימה גם לאלה שאינם בקיאים ברפואה.
לדוגמה, תחת נושא זיהומים בבתי חולים אפשר ללמוד כיצד מתפתחים זיהומים בבתי חולים ובמרכזים רפואיים, מי נמצא בסיכון ואיך אפשר להימנע מזיהום כשמבקרים במרכז רפואי. אנשים הרוצים ללמוד על הפרעות גדילה וקומה נמוכה יכולים ללמוד איך אפשר לזהות האם ילד סובל מהפרעת גדילה, מהי הדרך הנכונה למדוד את גובהם של ילדים ומה יכול לגרום להפרעות גדילה חולפות.
אפשר למצוא גם מידע על הפרעת קצב לב ומי בסיכון לפרפור פרוזדורים , איך אפשר למנוע שבץ מוחי , מה לעשות כשיש שלפוחית רגיזה , מהי דלקת מפרקים וכיצד אפשר לאבחן דלקת כזו, מהו תהליך האבחון שלסרטן נשים ועוד.
כשאנחנו מבינים מושגים בסיסיים הנוגעים לבריאות שלנו, או כשיש לנו מה שנקרא בשפה המקצועית ״אוריינות רפואית״, קל לנו יותר לקבל החלטות מושכלות הנוגעות לבריאות שלנו ושל היקרים לנו.
כשאנחנו מבינים על מה הרופא מדבר או את המידע שאנחנו קוראים, יש סיכוי גבוה יותר שנשאל את הרופא שאלות, נדע היכן לחפש מידע אמין כדי למצוא הנחיות כיצד להשתמש בתרופה, וניקח חלק פעיל בהחלטות על הטיפול שנקבל או האופן שבו אנחנו בוחרים לנהוג ביחס לטיפול במחלה שלנו.

צפו בראיון באולפן כיכר השבת עם ד"ר אלון רפפורט, המנהל הרפואי של פייזר ישראל:

אודות פייזר ישראל

פריצות דרך שמשנות את חייהם של אנשים. זו העבודה שלנו.

פייזר היא אחת מהחברות הביו-פרמצבטיות המובילות בעולם, הפועלת בהצלחה כבר יותר מ 170 שנה.

פייזר ישראל היא חברה-בת של פייזר הגדולה, ולנו מלאו יותר מ 20 שנה לפעילותנו בישראל.

מחויבותה של פייזר לפריצות דרך שמשנות את חייהם של אנשים הולכת יד ביד עם המחויבות שלנו לעזור למטופלים לחיות חיים ארוכים ובריאים יותר.

הצלחה מבחינתנו היא לא רק פיתוח טיפול יעיל ו / או מניעה של מחלות, אלא הענקת ידע למטופלים, כדי שיוכלו לקחת חלק פעיל יותר בהחלטות המשפיעות על בריאותם.

הפרעות גדילה וקומה נמוכה

ילדים בעלי קומה נמוכה הם נמוכים מילדים בני אותו גיל ומין. ילדים נחשבים לבעלי קומה נמוכה אם הם נמצאים מתחת לאחוזון גובה 10 בעקומת הגדילה השייכת לגיל ולמין שלהם.

יכולות להיות סיבות רבות לקומה נמוכה. רוב הפעמים, אין סיבה רפואית הגורמת לכך. אם קצב הגדילה תקין, ואין בעיה רפואית שעלולה לגרום לקומה נמוכה, גורמים שונים יכולים לגרום לקומה נמוכה

למדו עוד על הפרעות גדילה וקומה נמוכה  
התרופות שלנו

לאורך השנים הובילה פייזר פריצות דרך מדעיות, החל בייצור המוני של פניצלין בזמן מלחמת העולם השנייה, דרך פריצות דרך בטיפול ביתר לחץ דם, דיכאון וכולסטרול גבוה, ועד פיתוח תרופה ייעודית לגמילה מעישון, תרופות חדשניות לטיפול בסרטן כליה, סרטן ריאה ומנגנוני פעולה חדשים בטיפול במחלות דלקתיות. גם היום, הפתרונות הרפואיים שחברת פייזר מפתחת ומשווקת, נוגעים בכל תחומי הטיפול הרפואי.

לקטלוג התרופות     
עמילואידוזיס טרנסתירטין לבבי

עמילואידוזיס טרנסתירטין לבבי היא מחלה מסכנת חיים, העשויה לגרום לאי ספיקת לב, שאינה תמיד מאובחנת נכון.

למדו עוד על עמילואידוזיס טרנסתירטין לבבי 
אטופיק דרמטיטיס

דלקת עור אטופית (בלועזית: אטופיק דרמטיטיס) או כמו שהיא נקראת פעמים רבות "אסתמה של העור", היא סוג של אקזמה (דלקת). זו אחת מדלקות העור הכרוניות (המתמשכות) הנפוצות ביותר. לצערנו, לא ניתן עדיין לרפא אותה, אבל ניתן בהחלט להקל את התסמינים שלה.

למדו עוד על אטופיק דרמטיטיס
מניעת שבץ

שבץ מוחי, המכונה גם ארוע מוחי, או באנגלית stroke, קורה כשאספקת הדם לחלק מהמוח נפסקת. אם תאי המוח לא מקבלים דם עשיר בחמצן, הם מתחילים למות תוך דקות. מצב זה יכול להוביל לנזק מוחי, לנכות ואפילו חו"ח למוות.

למדו עוד על מניעת שבץ  
מניעת דלקת ריאות

דלקת ריאות היא זיהום בריאות. סוגים שונים של חיידקים, נגיפים (וירוסים) ואפילו פטריות יכולים לגרום לדלקת ריאות. 

למדו על מניעת דלקת ריאות   
דלקת מפרקים שגרונית

דלקת מפרקים שגרונית (Rheumatoid Arthritis) היא מחלה דלקתית אוטואימונית, התוקפת בעיקר את המפרקים. התסמינים הנפוצים ביותר כוללים כאב, נפיחות ונוקשות של המפרקים. הדלקת פוגעת בדרך כלל במפרקים הקטנים בכפות הידיים והרגליים, אך היא עשויה להתפתח גם במפרקים גדולים יותר (כגון הכתפיים, פרקי הירכיים והברכיים).

למדו עוד על דלקת מפרקים שגרונית    
אולי יעניין אותך גם...
סרטן נשיםהבנה של משמעות האבחנה שלך והאופן שבו היא משפיעה על גופך, תסייע לך לשוחח עם רופאיך.שלפוחית רגיזהשלפוחית רגיזה אינה מחלה. זוהי תסמונת, כלומר אוסף של תסמינים הנוטים להופיע יחד, שיכולה להופיע בכל גיל.

מרץ 2023

PP-UNP-ISR-0068

אודותהתרופות שלנוPfizer Scienceתנאי שימושצור קשרלאתר המשרותהצהרת נגישותמדיניות Cookiesמדיניות פרטיות
המידע באתר זה הינו כללי בלבד ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם הרופא המטפל. טרם השימוש בתרופות ו/או בכל שינוי באורחות חיים, במידה ומצוין באתר, יש להתייעץ עם רופא/ה ולקבל חוות דעת המסתמכת על אבחנה רפואית מקצועית.
חברת פייזר ישראל דואגת לספק מידע עדכני ואמין ככל שניתן באתר זה; יחד עם זאת, חברת פייזר ישראל אינה מתחייבת לעדכניות מוחלטת ולשלמות מוחלטת של המידע, בנוגע לתחומים המסוקרים באתר.
כל שימוש שייעשה במידע המופיע באתר הוא על אחריות המשתמשים בלבד. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתרופה.
שירות לציבור. מוגש בחסות חברת פייזר.
חברת פייזר פרמצבטיקה ישראל בע"מ רשומה בישראל תחת מספר ח.פ. 512092115. חברת פייזר פי אף אי פרמצבטיקה ישראל בע"מ רשומה בישראל תחת מספר ח.פ. 515105385.
כל הזכויות שמורות ©. כתובתנו: רחוב שנקר 9, הרצליה.
לשאלות אודות החברה, פעילותה המסחרית בתחום הבריאות, או לקבלת מידע על תרופות החברה ,ניתן ליצור קשר עם פייזר פרמצבטיקה ישראל בע"מ
באמצעות 09-9700500 או בדוא"ל [email protected]

טלפון 972-9-970-0500 | פקס 972-9-970-0501 | אתר pfizer.co.il